Vstupní rohože

Vstupní rohože neslouží jen pro bezpečný vstup do budovy, ale také snižují roznášení hrubých i jemných nečistot dále do prostoru. Jsou vhodné do komerčních i obytných budov. Ušetří vám náklady na úklid v těchto prostorách, údržba rohoží je jednoduchá a nenáročná. Nabízíme komplexní sortiment pro zařízení provozů i kanceláří, tedy vše, co potřebujete, naleznete u nás.
Vstupní rohože jsou již nedílnou součástí všech vstupů do budov. Jak ale správně vybrat vhodný materiál a hrubost povrchu. Co by měly všechno splňovat? Pokud si nejste jistit, že váš výběr je ten správný, máme pro vás náš zákaznický servis, který vám poradí a vysvětlí funkci jednotlivých materiálů a pomůže určit i strukturu rohože. Můžete se tedy na nás kdykoliv obrátit.

Pomůžeme vám

Neváhejte nás kontaktovat. Náš sortiment je široký a přece jenom je lepší se poradit, než zvolit nesprávné vstupní rohože. Vaše spokojenost a užitek z našeho zboží je pro nás na prvním místě. Prohlédněte si náš sortiment. Budeme se těšit na spolupráci s vámi.